Telewizor Samsung QE85Q950TSTXXH – idealny obraz i dźwięk

26 listopada 2020 Autor lektor Wyłączono
Telewizor Samsung QE85Q950TSTXXH - idealny obraz i dźwięk

Telewizor Samsung QE85Q950TSTXXH – idealny obraz i dźwięk i wykorzystanie w pełni ekranu dzięki praktycznie niewidocznym ramkom. Czarne krawędzie są ograniczone do minimum, a ultracienka ramka ma zaledwie kilka milimetrów grubości, co pozwala skupić się na szczegółach i zanurzyć się w ulubionych treściach. Kolory są wyraziste i zachwycają niezwykłą głębią. Jak uzyskiwany jest efekt naturalnych barw? Dzięki innowacyjnej technologii kropek kwantowych, które dają użytkownikowi znakomitą jakość oglądanego obrazu. 

Nowy wymiar realizmu obrazu to prawdziwa rozdzielczość 8K

Oglądając filmy na telewizorze Samsung można poczuć moc każdej sceny dzięki niesamowitym 33 milionom pikseli, oszałamiającej wyrazistości obrazu i czterokrotnej rozdzielczości UHD 4K. Zasilany jest sztuczną inteligencją dla uzyskania oszałamiającego realizmu. Ekran QE85Q950TSTXXH pochłania nieskończoność, zapewnia nowe wrażenia podczas oglądania filmów i grania w gry.

Procesor Quantum 8K

Telewizor Samsung QE85Q950TSTXXH - idealny obraz i dźwięk

Telewizor Samsung QE85Q950TSTXXH – idealny obraz i dźwięk

Mocny i oparty na najnowszych technologiach procesor ze skalowaniem 8K gwarantuje wspaniałe odczucia podczas oglądania. Przede wszystkim daje możliwość całkowitego wykorzystania doskonałej rozdzielczości 8K. Każdy użytkownik odkryje świat nowych kolorów i szczegółów, skorzysta z możliwości tworzenia nowych tekstur i skalowania treści o dowolnej jakości do wysokiej rozdzielczości 8K. Ponadto funkcja adaptacyjnego obrazu może regulować poziom jasności w czasie rzeczywistym w oparciu o światło otoczenia. Co to oznacza dla właściciela niezwykłego telewizora Samsung QE85Q950TSTXXH? Zadowolenie z uzyskiwania wprost idealnych obrazów bez względu na porę, zarówno w dzień i w nocy odbiór jest tak samo dobry, bez względu na posiadane oświetlenie w domu.

Idealny obraz w najlepszej jakości

Inteligencja 8K Quantum tworzy tekstury wolne od szumów, wyostrza obiekty na obrazie i usuwa szum na poziomie pikseli. Można naprawdę zobaczyć idealny obraz. Jasność nie wpływa na jakość, dlaczego? Jasność obrazu ekranowego jest automatycznie dostosowywana do poziomu oświetlenia otoczenia. Osiągana jest perfekcja w dokładności szczegółów przez telewizor QLED, który adaptuje się do obrazu na ekranie, uzyskując głęboką czerń a także możliwie najlepszy kontrast barw.

Dźwięk, jaki zapewnia telewizor Samsung

QE85Q950TSTXXH zapewnia niezwykłe doznania dźwiękowe, a jest to osiągane, ponieważ dźwięk idzie za każdym obiektem na ekranie i dotyczy to wszystkich oglądanych scen. Telewizor posiada dodatkowe głośniki oddające efekt 3D. Dźwięk jest ważną częścią każdego filmu lub rozgrywki, dlatego Samsung jest wyposażony w system śledzenia ruchu, który tworzy prawdziwy dźwięk przestrzenny przez głośniki boczne, górne i dolne.

Ultraszeroki kąt widzenia

Każdy szczegół obrazu jest widoczny pod każdym kątem w stosunku do ekranu. Bardzo szeroki kąt widzenia zapewnia niezmiennie wysoką jakość obrazu, nawet, gdy użytkownik będzie siedział z dala od ekranu.Technologia Samsung Quantum HDR zapewnia idealną jakość obrazu, od doskonałych kolorów po doskonałe szczegóły w najciemniejszych częściach sceny. Bezpośrednie podświetlenie daje maksymalną gamę kolorów scen ciemnych i jasnych, uzyskując wyjątkowy kontrast i realistyczne sceny. Wyłączając podświetlenie w ciemnych miejscach, zawsze będzie można cieszyć się idealnym odcieniem czerni. Bez względu na to, gdzie się obecnie siedzi i ogląda, każde miejsce jest najlepsze dzięki telewizorowi Samsung o bardzo szerokim kącie oglądania.

Udogodnienia dla graczy

Posiadacze telewizora Samsung QE85Q950TSTXXH zostali obdarowani niezwykłą jakością obrazu bez specjalnych ustawień trybu gry. Perfekcyjna wyrazistość każdego ruchu jest osiągana dzięki nie pojawianiu się aureoli wokół występujących na ekranie elementów, brak jest efektu rozmycia obrazu. Gracz uzyskuje idealną widoczność najmniejszego szczegółu w ciemnych scenach, dźwięk jest zsynchronizowany z ruchami bohaterów każdej akcji.

Cechy charakterystyczne

  • System operacyjny – Tizen 5.5
  • Przekątna ekranu – 85 “/ 214 cm
  • Typ ekranu – QLED
  • Rozdzielczość ekranu – 7680×4320 ULTRA HD 8K
  • Podświetlenie ekranu – DIRECT LED
  • Wymiary: szerokość – 187,7 cm, wysokość -1131,3 cm, głębokość – 340,1 cm
  • Systemy poprawy obrazu – HDR10 +, HLG, Quantum HDR 4000
  • Systemy audio – Dolby Digital Plus
  • Złącza – HDMI, RJ-45, USB.

Czy dostępne jest sterowane głosem?

Tak, dzięki sterowaniu głosowemu każdy użytkownik może jeszcze łatwiej uzyskać dostęp do tego, czego potrzebuje. Wystarczy powiedzieć, co chce się oglądać i zarządzać telewizorem Samsung a także urządzeniami, które zostały do niego podłączone.

Warto wykorzystać w pełni możliwości platformy TV

Platforma Smart Hub zgromadziła wszystkie ulubione treści w jednym miejscu. Uniwersalny pilot One Remote umożliwia prosty dostęp i komfortowe sterowanie każdym urządzeniem, które jest podłączone do telewizora QLED.

Jedno niewidoczne połączenie i blisko ściany

Posiadając telewizor Samsung QE85Q950TSTXXH można zapomnieć o kłopotach ze splątanymi przewodami z jednym praktycznie niewidocznym kablem. Każdy może dogodnie ustawić telewizor na ścianie bez szczelin dzięki specjalnemu uchwytowi. Samsung dba o to, by minimalistyczny design telewizora nie był zakłócany przez nieestetyczne kable.