5 listopada 2020 Autor lektor Wyłączono
Jak wygląda naprawa sprzętu elektronicznego w serwisie Apple w Gorzowie WLKP?

Jak wygląda naprawa sprzętu elektronicznego w serwisie Apple w Gorzowie WLKP? Urządzenia Apple są narażone na usterki w takim samym stopniu, jak urządzenia innych marek. Pomimo świetnej optymalizacji swoich sprzętów, marka spod znaku “jabłka” również nie posiada w swoim asortymencie żadnych niezniszczalnych produktów. Z tego powodu niejednokrotnie musimy oddać telefon, laptop czy też zegarek do naprawy. W jakie miejsce powinniśmy udać się z uszkodzonym sprzętem? Najlepiej oczywiście do autoryzowanego serwisu Apple w Gorzowie Wielkopolskim.

Naprawa urządzeń Apple w autoryzowanym serwisie

Osoby posiadające ekskluzywne urządzenia raczej nie powinny udawać się z nimi do niesprawdzonych serwisów elektronicznych. Najlepszym rozwiązaniem będzie wybór oczywiście najlepszego serwisu Apple w okolicy Gorzowa WLKP. W renomowanym punkcie znajdziemy wyspecjalizowanych pracowników, którzy mają doświadczenie w serwisowaniu tego typu urządzeń. Warto dodać, że oddając nasze urządzenie do autoryzowanego serwisu, mamy pewność, że ewentualnie zastosowane nowe części będą pochodzić jedynie z oryginalnych źródeł od samego producenta. Warto zadbać o solidną naprawę i już teraz zarezerwować sobie termin wizyty bądź zgłosić serwis online.

Najczęstsze usterki wśród klientów posiadających sprzęt Apple

Jak wygląda naprawa sprzętu elektronicznego w serwisie Apple w Gorzowie WLKP?

Klienci korzystający z urządzeń elektronicznych popełniają najczęściej te same błędy, przez które ich urządzenia ulegają awariom. Z tego powodu najczęstsze usterki w autoryzowanych serwisach Apple w Gorzowie Wielkopolskim dotyczą właśnie usterek mechanicznych. Z jakimi awariami najczęściej przychodzą klienci?

• pęknięta szybka bądź zalany wyświetlacz,
  • zużyta bateria, która wymaga wymiany,
  • problem z przyciskiem głównym,
  • niedziałający mikrofon bądź słuchawka,
  • uszkodzona klawiatura.

Niestety, ale najczęstszą przyczyną wymienionych powyżej usterek jest po prostu niedbalstwo właścicieli urządzeń. Szczególnie jeśli chodzi o iPhone’y czy też MacBook’i. Klienci często skarżą się, że ich wyświetlacz uległ uszkodzeniu po upadku z dosyć znacznej wysokości na twardą nawierzchnię. Natomiast bateria przestała prawidłowo funkcjonować po zalaniu, natomiast w przypadku MacBook’a po kilku nieprawidłowych ładowaniach. Na szczęście z tymi wszystkimi usterkami oraz wieloma innymi z pewnością poradzi sobie serwis Apple w Gorzowie Wielkopolskim. Podobne sytuacje występują w przypadku uszkodzonych mikrofonów oraz słuchawek. Klienci najczęściej mają problem z tymi podzespołami z powodu nieodpowiedniego użytkowania urządzenia. Często przebywają oni i fizycznie korzystają z niego podczas pracy, i to niestety w niezbyt sprzyjających warunkach np. będąc na placu budowy. W ten sposób do urządzenia dostaje się spora ilość kurzu oraz innych zanieczyszczeń, przez co po pewnym czasie ich poziom pracy znacznie się pogarsza.

Jak długo trwa naprawa?

Czas naprawy jest dla wielu klientów bardzo ważny. W dzisiejszych czasach nowoczesne urządzenia elektroniczne są po prostu narzędziem pracy. Z tego powodu, brak posiadania ich przez dłuższy czas może znacząco wpłynąć na wyniki w pracy. Na całe szczęście serwis Apple w Gorzowie WLKP bardzo sprawnie radzi sobie z naprawą wszelkich usterek. Szczególnie w przypadku, gdy termin naszej wizyty będzie ustalony z odpowiednim wyprzedzeniem. Należy jednak pamiętać o tym, że naprawa naprawie nie równa. Z tego powodu czas naprawy w serwisie może się różnić. Przykładowo wymiana ekranu w smartfonie iPhone może zostać wykonana nawet tego samego dnia. Natomiast w przypadku cięższych awarii, gdy pracownik serwisu musi wysłać telefon do centralnego ośrodka napraw Apple, naprawa może się nieco wydłużyć. W takim przypadku na pewno zostaniesz poinformowany o takim fakcie przez techników z danego serwisu Apple w Gorzowie Wielkopolskim.

Jaki jest koszt naprawy w serwisie Apple?

Spora ilość osób z pewnością na samą myśl o oddaniu telefonu do serwisu Apple ma już pewne wyobrażenia, co do wysokich rachunków za naprawę serwisową. Jednak należy do sprawy podejść całkowicie na spokojnie, ponieważ naprawa markowego urządzenia wcale nie musi być taka droga. Dużo zależy oczywiście od samej usterki, lecz koszta naprawy mogą wahać się w widełkach, które z pewnością nie są w jakikolwiek sposób większe, aniżeli ceny w serwisach konkurencyjnych marek. Koszty naprawy są również uzależnione od konkretnego urządzenia. W przypadku smartfonów iPhone istotny będzie również jego model. Za przykład może posłużyć nam poza gwarancyjna wymiana baterii w urządzeniu iPhone. W starszych modelach, aż do serii 8s, koszt wymiany baterii może oscylować w kwocie do 250 zł. Natomiast w przypadku nowszych modeli iPhone, a więc od modelu 9 w górę, całkowity koszt wymiany baterii jest już nieco większy i może oscylować w granicach do 350 zł. Należy jednak pamiętać, że podane liczby są jedynie orientacyjne, a profesjonalny serwis Apple Gorzów WLKP z pewnością fachowo wyceni naprawę naszej usterki. Warto mieć również na uwadze to, że w niektórych przypadkach koszty naprawy w serwisie Apple mogą wynieść nawet 0 zł. Taka sytuacja może mieć miejsce, gdy dana usterka będzie objęta gwarancją producenta Apple bądź też naprawa będzie podlegała przepisom prawa, które obowiązują konsumentów.